(044) 339-51-22
Київ Бориспіль Івано-Франківськ

Викуп ноутбуків Apple, Acer, Asus, Dell, Hp, Lenovo, MSI, Samsung б / у в будь-якому стані

Шукаєте, де продати ноутбук бу в Івано-Франківську або по Україні? Сервісний центр «Ramservice» терміново і дорого здійснить викуп ноутбука Apple, Acer, Asus, Dell, Hp, Lenovo, MSI, Samsung був у використанні при будь-якому стані.

 

Чому продати ноутбук вигідно нам?

Ми чесні, швидкі й доступні. Купуємо б / у ноутбуки Apple, Acer, Asus, Dell HP, Lenovo MSI Samsung на 5-10 хвилин в будь-якому стані. Ви можете продати свій ноутбук на нашу адресу - вул. Вовчинецька, 28, м.Івано-Франківськ. Тут же без турбот і ризиків оцінимо його стан; як тільки він пройде перевірку, ви відразу отримаєте гроші на руки.

У той же час виставляючи ноутбук на продаж на дошку оголошень, можна не отримати бажаних результатів і при тому невідомо, скільки часу на це знадобиться.

У нас краща пропозиція щодо викупу ноутбука у Вас.

 

У нас Ви можете обміняти свій ноутбук

Викупляємо і продаємо ноутбуки що були у використанні. Від Apple, Acer, Asus до Dell HP, Lenovo MSI Samsung, у нас є широкий вибір ноутбуків, готових до негайної відправки!

Ми пропонуємо хороші ціни на всі бренди, тому, якщо ви хочете позбутися або оновити свій ноутбук, приходьте до нас зараз, поки не стало надто пізно. Так як ми є сервісним центром, продати ноутбук в Івано-Франківську на запчастини - розумний варіант для Вас.

 

Як і де продати ноутбук

• Зв'яжіться з нами за номером: +38067 1833 724, +38050 029 3389 або напишіть на viber за номером +38099 673 18 13 . Вкажіть марку, модель і стан Вашої техніки. Таким простим чином ми зможемо відразу розрахувати максимальну вартість. Якщо Ви перебуваєте в іншому місті, ми приймемо Ваш ноутбук Новою Поштою

• Здати ноутбук можна за адресою м.Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 28. Прямо на місці ми оцінимо стан, викуп відбувається швидко і безпечно, Ви моментально отримаєте на руки всю суму.


678 16.09.2021
0
0
Online чат з менеджером магазину
×
Замовити дзвінок
відділ продажу в Івано-Франківську
відділ продажу в Борисполі
відділ продажу в Києві
менеджер у Viber
менеджер у Telegram
менеджер в Instagram