(044) 339-51-22
Київ Бориспіль Івано-Франківськ Відділення по запчастинам "ЗАПАРА"

Домофони

Домофони

Домофонна система: як вибрати

Для захисту майна від грабіжників, варто встановити домофонну систему. Якщо у вас приватний або багатоквартирний будинок, обладнання може запобігти несанкціонованому доступу в приміщення, що захистить вас від крадіжки.

 

Сучасні домофони відрізняються оснащенням, кількістю каналів і ціною.

В одних видах домофонів комунікація з відвідувачем відбувається на гучному зв'язку, а в інших видах через переговорну трубку.

Є домофони без Wi-Fi, а є ті, які обладнані Wi-Fi модулем.

Звичайно, домофони з Wi-Fi модулем коштують дорожче, але вони виконують розширений набір функцій.

Їх вибирають для охорони приватної власності, тоді як в багатоквартирних будинках зазвичай встановлюють домофони з базовим набором опцій.

 

Домофон для квартири: з чого складається

• Панель (зовнішній блок) встановлюється на вході.

Панель є двох видів: аудіо і відео.

Складові аудіопанелі: переговорний пристрій, мікрофон, динамік, кнопка виклику. Відеопанель додатково оснащується відеокамерою.Зверніть також увагу на матеріали, коли вибираєте домофон для офісу, будинку або квартири. Віддавайте перевагу домофонам з міцним суцільнометалевим корпусом, який стійкий до пошкоджень. Великим плюсом буде, якщо ви оберете домофон із захистом від вологи і бруду. У такого домофона лінза об'єктива виконана із загартованого скла, а кнопки гладкі. При поганому освітленні інфрачервоне підсвічування допоможе вам розглянути особу візитера.

• Всередині будинку або офісного приміщення встановлюється абонентська панель. Пристрій призначений для того, щоб управляти дверним замком і відповідати за передачу аудіо- і відеосигналу. Якщо ви виберете багатоабонентський варіант, то прилад буде обробляти інформацію відразу з декількох панелей виклику.

• Електрозамок встановлюється на дверях або хвіртці. Він виконує функцію відкривання і закривання дверей, приймаючи імпульси вбудованого накопичувача або слабкострумового перетворювача напруги.

 

Вибір з'єднання: провідне або безпровідне

Всі елементи домофона для офісу або житлового приміщення можуть з'єднуватися двома способами: провідним і бездротовим. Елемент, який з'єднує панель виклику з трубкою абонента, називається комутатором. При виборі багатоквартирного домофона враховуйте, що провідне (аналогове) з'єднання вимагає свердління стін, установки кріплень, прокладки кабелів. При монтажі обладнання бездротового типу не проводяться попередні роботи, проте він дуже чутливий до радіоперешкод, що може негативно позначатися на якості з'єднання.

 

Як вибрати вид домофона

Сьогодні на ринку представлені аудіо- та відеодомофони.

Аудіодомофон виконує тільки три найпростіші функції:

1. Приймає сигнал виклику гостя;

2. Забезпечує аудіо зв'язок між вами і гостем, який стоїть під вхідними дверима;

3. Дистанційно відкриває двері.

Відеодомофон може дещо більше:

1. Дає можливість бачити гостя через відеокамеру, яка вбудована в панель виклику;

2. До відеодомофонів можна підключати додаткові відеокамери і візуально контролювати територію навколо будинку;

3. Відеореєстратор веде запис, коли в камеру потрапляють люди (спрацьовує датчик руху);

4. Відеореєстратор може транслювати відео і голос гостя на один або кілька смартфонів одночасно. Управління доступом відбувається з них. Дуже зручна функція, коли вдома діти залишаються самі.

5. Записані відео і звук зберігаються на SD-картах.

 

Аудіодомофони комплектуються провідною або дистанційною трубкою, вартість їх цілком доступна. Відеодомофони коштують дорожче, що компенсується наявністю монохромного або кольорового екрану, на який виводить зображення. Поставляються або з трубкою або без неї (технологія Hands Free).

Також багато сучасних домофонів використовують для організації відеоспостереження. Домофони можуть записувати короткі відеоролики і фотографувати. Картинка передається по коаксіальному кабелю на відстань 20-30 м. У блоці внутрішньої пам'яті або на SD-карті зберігається інформація.

Камера, яка вмонтована в зовнішню панель дозволяє бачити гостя. Панель оснащена поворотними куточками, щоб область огляду збільшилася. Коли ви будете вибирати домофон, звертайте увагу на такі параметри:

• діагональ екрану (4-10 дюймів);

• кількість відеоканалів (2-4). Цей параметр впливає на кількість пристроїв (викличних панелей і / або відеокамер), які можна підключити;

• наявність блоку пам'яті - дозволяє зберігати фото і відео;

• підтримку SD-карти - дає можливість розширити обсяг внутрішнього сховища;

• метод установки - може бути вирізний або накладний. У накладному методі монітор встановлюється на стіну, під вирізний метод - врізається в неї;

• наявність модуля Wi-Fi - дозволяє переадресовувати вхідний дзвінок на мобільний телефон власника.

 

Вибір і обслуговування домофона

Вибрати й купити домофонні системи ви можете в інтернет-магазині Recorder. Ми реалізуємо широкий асортимент обладнання. Доставка здійснюється по всіх містах України. Щоб замовити встановлення або обслуговування, вам потрібно оформити заявку на сайті.

0
0