(044) 339-51-22
Київ Бориспіль Івано-Франківськ

Тепловизионные комплексы - Видеонаблюдение

Тепловизионные комплексы - Видеонаблюдение
Тепловізійні комплекси
Особливості та переваги тепловізійних камер

Тепловізійні камери стають все більш популярними. Вони використовуються в багатьох місцях, тому що можуть відобразити набагато більше, ніж неозброєний людське око. Вони також багато в чому перевершують звичайні камери, навіть з найкращими сенсорами.

Особливістю цих камер є те, що вони можуть фіксувати інфрачервоне випромінювання, що можуть робити все об'єкти при температурі 0 градусів Кельвіна. Це робить ці камери незамінними в поганих погодних умовах (наприклад, туман, дощ, сніг), а також в умовах низької освітленості вночі.

Основне завдання цих пристроїв - отримати набагато більше інформації, ніж у випадку зі звичайними камерами чи іншими пристроями, встановленими для захисту і охорони об'єкта (наприклад, різні види сигналізації, датчики і т.д.).


Переваги систем відеоспостереження з телевізійними камерами

До основних переваг тепловізійних камер відносяться:

- Cпособность працювати в повній темряві і складних умовах. Різні погодні умови і повна темрява не є перешкодою для отримання огляду та повної інформації про те, які об'єкти знаходяться в зоні спостереження;

- збільшення відстані при виявленні людей або транспортних засобів;

- менша ймовірність фіктивних тривог.

При використанні звичайних камер сигнали тривоги можуть бути викликані рухом об'єктів через вітер і інших природних умов. Тепловізійні камери ігнорують ці події, знижуючи навантаження на персонал служби безпеки;

- підсвічування відсутній;

- висока точність виявлення;

- приховане положення.

Оскільки звичайні камери, яким доводиться працювати в повній темряві, завжди оснащені потужними джерелами світла, це може видати їх місце розташування. За допомогою тепловізійних камер цієї проблеми можна уникнути.


Вибір тепловізійних камер в Україні

Тепловізійні камери в інтернет-магазині слід вибирати по найбільш важливим параметрам:

- настройка фокусування: ручна або моторизована;

- дозвіл: 640x512, 400x300;

- фокусна відстань тепловізійної камери: 8, 15, 25, 35, 50, 75 або 100 мм.

Найбільш поширеними моделями є пристрої з цим показником 25 мм. - відстань фокусування (1 на 1 м): 441, 235, 735 і більше 1 000 м. - рівень захисту пристрою. Більшість камер мають ступінь захисту IP 66. Як матеріал для корпусу використовується метал. При виборі пристрою слід також звернути увагу на можливість установки карти пам'яті SD. Для цього пристрій має бути оснащено розеткою. Варто подумати про вимоги до обладнання, оскільки саме ці показники визначають вартість тепловізійних камер.


Де можна купити тепловізійну камеру за доступною ціною?

Якщо ви хочете придбати високоякісне обладнання для відеоспостереження, ми пропонуємо широкий асортимент продукції від провідних виробників. Крім широкого вибору, вас також влаштує ціна тепловізійних камер. Зробити замовлення дуже просто: ви можете зробити це на сайті і зателефонувати в головний офіс компанії.

Клієнтам доступні наступні способи оплати:

- Готівкою в головному офісі компанії, при отриманні на складі транспортної компанії;

- Visa або MasterCard;

- Безготівковий розрахунок.

Крім того, компанія пропонує послуги з монтажу, який може здійснюватися в квартирах, приватних будинках, на території великих компаній, в офісах і магазинах, а також на об'єктах з особливими вимогами до безпеки.

0
0
Online чат з менеджером магазину
×
Замовити дзвінок
відділ продажу в Івано-Франківську
відділ продажу в Борисполі
відділ продажу в Києві
менеджер у Viber
менеджер у Telegram
менеджер в Instagram