Воротні системи

Воротні системи

Якщо ви збираєтеся поліпшити систему безпеки в вашому домі, то найбільш підходящим варіантом буде установка комірних систем. В інтернет-магазині ви знайдете всі типи воріт автоматичних, в'їзних, гаражних і промислових.

Гаражні ворота

Ворота використовують для перекриття прорізів будь-яких розмірів. Купити гаражні ворота можна оптом і в роздріб. Для виробництва воріт використовують посилені профілі різних конфігурацій, покритих полімером, що гарантує ударостійкість і антикорозійну стійкість. Покупець може вибрати конструкції, а також замовити їх за власним проектом. Ціни на гаражні ворота формуються індивідуально і багато в чому залежать від технічних особливостей, розмірів і комплектації.

Промислові ворота

Ворота використовують для перекриття великих отворів. Купити або замовити промислові ворота можна в нас. Промислові воротні системи розраховані на велике навантаження і експлуатацію в посиленому режимі. Пропонується кілька видів на вибір: рулонні, складні, відкатні, розпашні і т.д. Вони активно використовуються на складах і промислових підприємствах. Вони мають унікальний вигляд, можуть бути забезпечені як пристроями управління, так і безпеки, ефективно працюють в будь-яких погодних умовах. Ціни також формуються індивідуально.

В'їзні ворота

Ворота не тільки обмежують прохід всередину вашої ділянки, але і дозволяють контролювати пересування по території ділянки. Найкращими видами в'їзних воріт є: відкатні або розсувні ворота, розпашні і ворота, що складаються. Купити в'їзні ворота можна під абсолютно будь-які розміри отвору. Оптові та роздрібні ціни уточнюйте у продавця.