Новини

Новини

Кабель для встановлення системи відеоспостереження

Кабель є необхідним компонентом для установки системи відеоспостереження (за винятком бездротової). За допомогою кабелю сигнал передається від камери до відеореєстратора, здійснюється живлення, підключаються додаткові пристрої.Існують 4 основних типи кабелю, а саме:Кабель "Вита пара" UTP, FTPКа..

GSM сигналізація

GSM сигналізація (від назви групи Groupe Spécial Mobile, пізніше перейменований в Global System for Mobile Communications) - це охоронна система, яка використовує в якості каналу передачі мобільний зв'язок. GSM сигналізація умовно складається з центрального блоку і датчиків. Охоронювану територі..

Гібридний відеореєстратор (Hybrid DVR)

Гібридні відеореєстратори (Hybrid Digital Video Recorder) - це спеціальне обладнання, яке здатне одночасно працювати і з цифровими камерами відеоспостереження, і з аналоговими. Відеореєстратори прийнято класифікувати по тому, на основі чого вони працюють. Ті, які взаємодіють з ПК пристрої назива..

Аналогове відеоспостереження

Незважаючи на те, що аналітики прогнозували повне витіснення аналогового відеоспостереження цифровим, велика кількість людей все ще віддає перевагу першому. Чому ж так?Головним плюсом аналогового відеоспостереження є його ціна. Навіть якщо Ви купите кілька аналогових відеокамер, їх покупка все о..

Переваги IP-відеокамер

Якщо вже говорити про переваги IP-камер над аналоговими, то слід почати з розширення.704 × 576 - стандартне розширення аналогової відеокамери1280 × 720 - 1 Мп IP камера1280 × 960 - 1.3 Мп IP камера1920 × 1080 - 2 Мп IP камера2048 × 1536 - 3 Мп IP камера2560 × 1440 - 4 Мп IP камера2560 × 1920 - 5 М..

HD-SDi відеонагляд

High-Definition Serial Digital Interface (HD-SDi) - послідовний цифровий інтерфейс високої чіткості, особливістю якого є те, що він дозволяє здійснити передачу по аналоговому кабелю незжатої картинки високої якості.Чи відрізняється HD-SDI від IP-відеоспостереження? Так, існує різниця використову..

Комплекти відеодомофонів

Комплекти відеодомофонів - ідеальний варіант для тих, хто не хоче морочитися над пошуком домофонного обладнання і витрачати свій час на його підбір, але при цьому бажає мати надійну систему контролю доступу.Що входить в комплект ?Кожен комплект відеодомофонів включає в себе 2 головних складових:&..

Системи мобільного відеоспостереження

Кожен з нас час від часу може бути у від'їзді і тому нам доводиться турбуватися про те, що твориться у нас:• вдома;• в офісі;• на дачі;• в школі у дитини і так далі.Тому виникає питання - що ж робити щоб бути в курсі всіх перерахованих вище моментів?Відеоконтроль - кращий спосіб бути в курсі всьо..

Купити відеокамери Dahua

Попит на камери відеоспостереження постійно зростає, і це не дивно. Все більше людей прагне убезпечити свою територію - квартиру, заміський будинок, офіс. Тому при виборі камери, необхідно враховувати надійність, точність і зручність застосування такого обладнання.В даний час існує багато моделей..

Купити відеодомофон Able Technology

Відеодомофон - зручне, корисне пристосування, яке забезпечує аудіо та відеозв'язок, контроль доступу і безпеку для житлового приміщення. Сьогодні купити відеодомофон Able Technology, можна в Києві.Навіщо потрібен відеодомофонТакі пристрої встановлюють в квартирах, офісах, на підприємствах. Існ..

Купити відеодомофон Neolight

Домофон - сучасний пристрій, що дозволяє забезпечити безпеку. На відміну від звичайного домофона, він дозволяє не тільки почути того хто прийшов, але і побачити його, оцінити те, що відбувається перед вхідними дверима. Інтернет-магазин Recorder пропонує купити відеодомофон Neolight. Продукція ц..

Купити відеодомофон Arny

Квартирна крадіжка - ці слова наводять жах будь-якого власника або навіть орендаря нерухомості. Найжахливіше те, що навіть без злому, зловмисники можуть скористатися довірою дітей і увійти в квартиру безперешкодно. Вічки, домофони спотворюють сприйняття особистості гостя. Інтернет-магазин ARNY з..

Де можна вигідно придбати домофон?

З давніх-давен для захисту будинків від проникнення сторонніх людей використовувалися замки, але технології не стоять на місці, тому є сенс придбати домофон Цифрал в даному онлайн-магазині. Про продукціюОскільки цей заклад може похвалитися широким асортиментом, тут можливо купити домофон Cyf..

Купити домофон VIZIT

Домофон - це практично незамінна річ, яку варто придбати. У тому випадку, якщо Ви живете в столиці України, ви можете купити домофон VIZIT в Києві. Якщо ви, наприклад, забули ключі, а хтось із ваших близьких перебуває вдома, ви можете просто зателефонувати їм на домофон, вони віддалено зможуть в..

Купити домофон Commax

Південнокорейська фірма Commax є одним з провідних світових виробників електронних систем комунікацій. Починаючи від самих звичайних домофонів та закінчуючи найдосконалішими система безпеки і зв'язку в медичних установах. Компанія заснована ще в 70-х роках минулого століття, тому все обладнання ..

Показано з 1 по 15 із 132 (9 сторінок)