Новини

Новини

Автоматика на розпашні ворота в Борисполі

Купити автоматику на розпашні ворота в БорисполіСистема автоматичної роботи розпашних воріт активно використовується на території приватних володінь і об'єктів виробничо-промислового призначення. Вона робить життя більш безтурботним і комфортним. Дозволяє забезпечити необхідний рівень безпеки і орга..

Відеонагляд для дому

Відеоспостереження - це відмінне доповнення вашого будинкуУ будь-який час люди замислювалися про свою і майнову безпеку. Якщо ви володієте приватним будинком або квартирою, то ви напевно замислювалися про надійний захист свого майна. Одна з можливих систем безпеки, яку ви можете встановити у себе вд..

Ремонт і обслуговування відеодомофонів і визивних панелей

Домофони (домофони, мають відеокамеру) неймовірно поширені в наш час. Це досить складний електронний пристрій, який здатний цілодобово зберігати режим очікування дзвінка. Але при тривалій експлуатації даного обладнання, можна зіткнутися з несподіваними технічними збоями, які вимагають термінового вт..

Монтаж, установка і ремонт камери відеоспостереження

У наш час установка камер відеоспостереження є необхідним і основним складовим для захищеності наявного майна і нерухомості.Впровадження необхідного обладнання проводиться професіоналами, або власноруч.Розглянемо більш докладно як же здійснюється монтаж, установка і ремонт камери відеоспостереження ..

Ремонт і обслуговування систем домофонів

Забезпечення надійного захисту під'їздів і різних комерційних установ від несанкціонованого проникнення сторонніх є важливим завданням, вирішити яку допомагають сучасні домофонні системи. Залежно від потреб замовника, можливо встановити стандартну конфігурацію, або модель з вбудованим відеоустаткува..

Внутрішній зв'язок (інтерком)

Найчастіше нам доводиться використовувати переговорні пристрої внутрішнього зв'язку інтерком на роботі, вдома, в офісі або на дачі.Це телекомунікаційна система аудіозв'язку, яка дає нам можливість оперативного обміну інформацією в діалоговому або монологовому режимі. Буває декількох видів і різних м..

IP відеодомофон для багатоквартирного будинку

У наше 21 століття, дуже часто в багатоповерхових будинках виникає така проблема, що всякі грабіжники, наркомани, люди, які хочуть в теплі випити або покурити, йдуть в під'їзди саме таких будинків, в той час звичайний домофон не допомагає, адже "Сантехнікові" або "Поліції" відкривають двері практичн..

Біометричний замок купити в Києві

Як правило, для того, щоб забезпечити комфорт і безпеку домочадців власного житла, від глави сімейства потрібно витратити лише трохи свого вільного часу для того, щоб вивчити всі пропозиції про сучасні системи безпеки і вибрати найбільш підходящий пристрій, виходячи із запитуваних особливостей і хар..

IP відеодомофон купити в Києві

IP відеодомофонУ більшості вітчизняних будинків домофони досі є допотопні пристрої, обійти які не складає труднощів навіть для дилетанта. Сучасні охоронні системи пішли набагато далі в цьому плані, тому в сьогоднішніх умовах IP відеодомофон вважається базовим стандартом якості. Але чим саме IP домоф..

Купити автоматичні гаражні ворота в Києві

Для кожного автолюбителя важливо, щоб було те місце, де він би міг возитися зі своїм залізним «конем», ремонтуючи його і приводячи в порядок. Для більшості цим місцем є гараж, який по суті стає «другою домівкою» для чоловіка. На цій території він відчуває себе повноправним господарем і йому хочеться..

Купити адаптер для домофону у Києві

В цій статті хочу поділитися з вами випадком з особистого досвіду. Як Ви, напевно, знаєте, нинішнє життя наповнене різними "гаджетами". Час не стоїть на місці і люди намагаються зробити свій побут зручніше і простіше. Так ось про один із таких пристроїв і піде сьогодні мова. Це під'їзний домофон.Нам..

Придбати Speed Dome камери відеоспостереження в Києві

Speed Dome Camera відеонаглядуSpeed Dome Camera– це автоматизований комплекс, керуючий системами відеоспостереження з вмонтованим електронно-механічним приводом (ЕМП).Вмонтований оптичний трансфокатор з перетворюючим контрольованим зазором може на дистанції зрушувати ракурс панорами камери, а ЕМП до..

Дистанційне керування воротами - нюанси вибору пульта управління

Автоматичне керування воротами можливо і ручне, і на відстані. Ручне передбачає наявність кнопок управління або тумблера, керованих рукою. Дистанційне керування – аналогічні дії, але за допомогою дистанційного бездротового пульта (брелока) управління. У цій статті постараємося дохідливо пояснити про..

Як купити відеореєстратор для будинку, який підходить по параметрам?

Відеореєстратор є необхідним елементом системи спостереження. Він дозволяє збирати і записувати відео, відображається на камерах, а також переглядати його, в ряді випадків архівувати або подавати сигнал тривоги. Для покупки якісної апаратури потрібно вибрати інтернет-магазин, який пропонує тільки як..

Купити комплект відеодомофона в Києві

У сьогоднішньої небезпечної обстановки на вулицях, установка домофона з відео зв'язком, в свою квартиру, є буденним явищем, так як люди бажають захистити своє житло від проникнення злодіїв. Кількість крадіжок і злочинів, що відбуваються в місті, змушують задуматися про особисту безпеку. Відеодомофон..

Показано з 1 по 15 із 71 (5 сторінок)