Новини

Новини

Адаптери для відеодомофонів

Стандартний квартирний домофон дозволяє лише прийняти виклик від під'їзду і відкрити замок. Багато мешканців вважають за краще встановити індивідуальний двоканальний відеодомофон. Щоб підключити чотирьохканальний пристрій до стандартного формату двоканального на під'їзді, використовуються адапте..

Купити пульт для шлагбаума

Управління шлагбаумною автоматикою може здійснюватися стаціонарно або віддалено. Перший варіант передбачає натискання відповідних кнопок на щитку управління, встановленому в певному місці: в приміщенні (з видом на шлагбаум) або на вулиці. Для реалізації другого варіанту знадобиться пульт управлі..

Провідні та безпровідні кімнатні сирени для сигналізації

Для тих, хто хоче убезпечити себе, своїх рідних, особисте майно від крадіжки або псування, дуже корисною буде сирена для сигналізації, для будинку (офісу, квартири і так далі). Вона буде посилати звукові і світлові сигнали в певних ситуаціях. Це і є її основне завдання. Призначення охоронно..

Охоронна сигналізація в Івано-Франківську

В даний час проектування та обслуговування систем контролю доступу та обліку робочого часу отримало бурхливий розвиток. Причини зрозумілі. У першому випадку необхідно якісно забезпечувати охорону об'єктів від несанкціонованого проникнення на територію. З цим завданням чудово справляється наша ох..

Проектування і обслуговування систем контролю доступу та обліку робочого часу

Кожен керівник зацікавлений в дисципліні на своєму підприємстві. Завдяки розвитку технологій на сьогодні здійснювати контроль доступу на підприємстві і облік робочого часу дуже просто. У столиці чимало компаній надають подібного роду послуги. Але мало знати технологію, необхідне якісне проектува..

Системи відеонагляду

Ви купили будинок або квартиру і вам просто необхідно подумати про охорону свого майна. Для цих цілей існують готові системи відеоспостереження. З початку потрібно точно визначитися з завданнями, які повинна буде виконати ця система.Види:А) Аналогові системи відеоспостереження. Це відносно недор..

Встановлення домофона в м. Вишневе

Встановлення домофона в м. ВишневеНа сьогоднішній день багатоквартирні домофони в Вишневе користуються дуже великим попитом. Причина очевидна: вони є універсальним, найефективнішим і зручним способом захисту території від несанкціонованого проникнення. При цьому, вартість їх залишається ..

Де замовити установку домофона в м. Івано-Франківськ

Компанія пропонує послуги по монтажу домофонів під ключ. Така форма взаємодії є найбільш вигідною для замовників. Вони отримують повний перелік робіт, єдиний контроль за їх виконанням, а також доступні ціни. У чому переваги пропозиції компанії?Багатоквартирні домофони в Івано-Франківську в..

Де замовити установку багатоквартирних домофонів в Києві недорого

Багатоквартирні домофони в Києві є ключовим елементом системи допуску. Вони дозволяють не допустити проникнення в під'їзди будинків сторонніх осіб, виключити крадіжки і псування загальнобудинкового майна. Установка домофона в м. Києві проводиться компанією під ключ.Переваги установки під ключ&n..

Де замовити багатоквартирні домофони в селах Щасливе, Гора, Чубинське, Проліски

Домофони є запорукою чистоти в під'їздах і безпеки. Замовити багатоквартирні домофони в селах Щасливе, Гора, Чубинське, Проліски з установкою, можна в нашій компанії. При цьому установка домофона в селах Щасливе, Гора, Чубинське, Проліски проводиться з безкоштовним розрахунком ціни і виїздом май..

Де замовити багатоквартирні домофони в м. Вишневе

Багатоквартирні домофони в м. Вишневе є кращим захистом під'їздів від сміття і запорукою безпеки майна власників квартир. Дані пристрої виключать недозволений доступ в під'їзд. При цьому вони відрізняються надійністю і невибагливістю.Установка і обслуговування багатоквартирних домофонів здійснює..

Де купити багатоквартирні домофони в Бучі недорого

Компанія Recorder представляє багатоквартирні домофони в м Буча за низькою ціною. Фахівцями компанії може бути виконана установка і обслуговування багатоквартирних домофонів під ключ. Це найбільш вигідна для замовника форма взаємодії. Так, установка домофона в м Буча включає підбір оптимальної м..

Багатоквартирні домофони в Броварах

Ви нарешті  отримали або купили квартиру в новому багатоквартирному будинку в Броварах. Вам потрібно, просто необхідно, убезпечити своє житло від непрошених гостей. У цьому вам допоможе інтернет-магазин «Recorder». У наш час на ринку з'явилася величезна кількість домофонів різних фірм і вел..

Встановлення IP-домофона в м. Калуш

Кожна людина хоче жити в безпеці і створювати безпечні умови життя для себе. У сучасному світі робити це стає все простіше і простіше. Наприклад, з установкою домофона в під'їзді ви вбережете своє житлове місце і сторонні люди не зможуть пройти в під'їзд. Уже не перший рік наша компанія займаєть..

Установка домофона в Борисполі

Домофонні системи міцно увійшли в повсякденне життя. У тому, що це зручно, надійно і прийнятно за ціною, вже мало хто сумнівається.Як у всіх великих містах, багатоквартирні домофони в Борисполі користуються постійним попитом. У продажі завжди є домофонні системи в великому асортименті, різні за с..

Показано з 1 по 15 із 112 (8 сторінок)