Новини

Новини

Багатоквартирні домофони в Броварах

Ви нарешті  отримали або купили квартиру в новому багатоквартирному будинку в Броварах. Вам потрібно, просто необхідно, убезпечити своє житло від непрошених гостей. У цьому вам допоможе інтернет-магазин «Recorder». У наш час на ринку з'явилася величезна кількість домофонів різних фірм і вел..

Встановлення IP-домофона в м. Калуш

Кожна людина хоче жити в безпеці і створювати безпечні умови життя для себе. У сучасному світі робити це стає все простіше і простіше. Наприклад, з установкою домофона в під'їзді ви вбережете своє житлове місце і сторонні люди не зможуть пройти в під'їзд. Уже не перший рік наша компанія займаєть..

Установка домофона в Борисполі

Домофонні системи міцно увійшли в повсякденне життя. У тому, що це зручно, надійно і прийнятно за ціною, вже мало хто сумнівається.Як у всіх великих містах, багатоквартирні домофони в Борисполі користуються постійним попитом. У продажі завжди є домофонні системи в великому асортименті, різні за с..

Багатоквартирні домофони в Івано-Франківську

Установка домофонів у багатоквартирних будинках, як правило, є основою як безпеки, так і зручності мешканців. Фахівці проведуть повний монтаж необхідного обладнання з подальшим його підключенням і введенням в експлуатацію. Так само варто грамотно підійти до питання про вибір необхідного типу (ви..

Багатоквартирні домофони в Києві: вигідна безпечність для всіх

Спокій мешканців і абсолютну недоторканність їх майна зможуть забезпечити багатоквартирні домофони в Києві, виготовлені кращими виробниками за останнім словом технічних інновацій. Що це за техніка і які особливості установки / використання цих пристроїв: коментують фахівці.Домофон багатоквартирни..

Інфрачервоний датчик руху

Як забезпечити безпеку приміщення без зайвих витрат? Сьогодні є багато охоронних пристроїв, але найбільш вигідними за поєднанням вартості з ефективністю є пристрої, якими керує інфрачервоний датчик руху.Як працюють датчики?Будь-які датчики руху охоронних пристроїв мають дві основні характеристики..

Як вибрати якісну люстру

Один з важливих критеріїв зручності і комфорту для кожного з нас це - освітлення квартири або будинку.У цій статті ви знайдете рекомендації як вибрати якісну люстру без зайвих витрат часу і сил. На що слід звернути увагу в першу чергу? 1.       Потужність..

Дверний доводчик для вхідних дверей

Проблема відкритих дверей може бути досить серйозною в ряді випадків. Не варто сподіватися, що люди відповідально будуть закривати двері самі, і тому цю функцію краще автоматизувати. З цим процесом добре справляється дверний доводчик - механізм, який забезпечує плавне закриття без участі людини...

Кодова клавіатура - нескладна система управління

Кодова клавіатураКодова клавіатура - нескладна система управління, що має надійну якість і гарну функціональність. Цей пристрій має широкий спектр застосування в різних сферах життєдіяльності людини, пов'язаної з контролем доступу.Типи клавіатурКодові клавіатури бувають двох типів - стандартні і ..

Пульти для воріт, шлагбаумів, турнікетів

Турнікет, ворота і бар'єрні системи представляють ефективні і безпечні засоби управління потоком на в'їздах виробничих підприємств, комерційних будівель, шкіл і навчальних закладів, стадіонів, парків розваг, магазинів роздрібної торгівлі і т.д. Дистанційне керування ними здійснюється за допомого..

Як підібрати відеодомофон для квартири

Відеомофон для квартириТакий елемент відеоспостереження, як відеодомофон для квартири, відноситься до систем безпеки. Він оснащений однією або декількома відеокамерами, передає зображення і звук. Пристрої постійно удосконалюються.Як підібрати відеодомофон для квартириЩоб зробити оптимальний вибі..

Геркон

Стандартний герконовий датчик використовується в багатьох системах безпеки, в авіаційному та автобудуванні. Існує кілька різновидів датчиків, інтернет-магазин представляє великий вибір моделей.Геркон - що цеГеркон (герметичний контакт) являє собою електромеханічний пристрій, який замикає або розм..

Де купити вигідно блок управління замком домофона?

Системи контролю доступу використовуються приватними замовниками, вони встановлюються в офісних і виробничих об'єктах. Основним елементом таких систем, є домофон, який працює разом з електромеханічним замком. Щоб забезпечити нормальну роботу даного елемента і всієї системи, використовується блок..

Бездротова сигналізація AJAX

Сьогодні я хочу розповісти про бездротову сигналізацію AJAX, яка потрібна в кожному офісі, будинку, гаражі і тд.Тож почнемо. AJAX- це автоматизований комплекс для захисту різних об'єктів.Що сигналізація захищає:1- входи в будинок і цілісність вікон.2- запобігання загоряння та отруєння чадним газом.3..

Купити накладний електромеханічний замок

Електромеханічні замкиЯкщо ви хочете вибрати універсальний накладний електромеханічний замок для внутрішньої установки, то на нашому сайті ви знайдете підходящий варіант. У каталозі нашого інтернет-магазину представлені оригінальні електромеханічні замки різноманітних моделей і виробників високо..

Показано з 1 по 15 із 100 (7 сторінок)