(044) 339-51-22
Київ Бориспіль Івано-Франківськ

Зчитувач карт для СКУД

Одним з найважливіших компонентів при створенні та організації системи контролю та управління доступом є зчитувач СКУД.

Зчитувачі СКУД

Зчитувачі забезпечують доступ до житлових, офісних та промислових будівель через одну або кілька точок доступу (двері, ворота, контрольні точки). Пристрій зчитує інформацію, що зберігається на карті (карті доступу, брелоку), і передає її на блок управління, який вирішує, чи слід комусь відмовити або дозволити доступ в приміщення, що охороняється. Ви можете придбати зчитувач карток ACS для різних економічно ефективних варіантів встановлення та використання. Є моделі з різними змінами та параметрами.

До них відносяться:

  • Зчитувач ACS - сумісний з EM-Marine, Mifare та іншими форматами магнітних та безконтактних карток.
  • Зчитувачі ключів із пам'яттю торкань (iButton тощо).
  • Зчитувачі з вбудованими клавіатурами - активуються шляхом введення ідентифікаційного коду і можуть підтримувати зчитування безконтактних карт.


Зчитувачі NFC

Зчитувачі NFC Також є що сказати про зчитувачі NFC. Чіпи NFC зазвичай інтегруються в портативні електронні пристрої (смартфони тощо) для безготівкової оплати послуг та товарів. Коли абревіатура NFC використовується для звичайних систем контролю доступу, вона зазвичай належить ISO 14443 (зчитувач доступу Mifare). Основна відмінність між пристроєм NFC та пристроєм ISO 14443 полягає в тому, що перше може функціонувати як безконтактна картка і як зчитувач карток, а друге - ні. Контролюючи доступ, зчитувач забезпечує безперебійну роботу системи, особливо щодо часу і місця роботи співробітників.


308 10.01.2022
0
0
Online чат з менеджером магазину
×
Online чат
Замовити дзвінок
відділ продажу в Івано-Франківську
відділ продажу в Борисполі
відділ продажу в Києві
менеджер у Viber
менеджер у Telegram
менеджер в Instagram