(044) 339-51-22
Київ Бориспіль Івано-Франківськ

Карти доступу СКУД

Карти доступу скд є одним з найбільш поширених типів ідентифікаційних перепусток, що використовуються в СКД.


Безконтактна карта доступу для СКД

Безконтактна карта доступу - це ідентифікатор і зчитується при піднесенні до терміналу. Відстань прочитування безконтактної картки зазвичай дуже мала. Контроль доступу на об'єкті може здійснюватися за допомогою різних типів карток.

Карти доступу мають індуктивний чіп, магнітну смугу.

Індуктивні дозволяють здійснювати віддалену авторизацію і полегшують визначення користувача при вході в приміщення, в той час як магнітні карти вимагають фізичного підключення.

Існує багато різних версій карти ACS. Вартість безконтактних карток, що обумовлюються їх дизайном і функціональністю. Всі безконтактні картки для систем контролю доступу виготовляються у легких та міцних пластикових корпусах.


У цьому діапазоні існує два варіанти безконтактних карток пропуску:


  • товсті безконтактні;
  • тонкі безконтактні картки.

Наприклад, тонка карта Em Marine має товщину 0,8 мм, а товста Em Marine – 1,6 мм. Товста карта Em Marine може поставлятися з прорізом для бейджа.


На чіп-картах можна надрукувати будь-який кольоровий логотип. Друк здійснюється відповідно до побажань замовника та наданого дизайну.


А також картку доступу можна придбати в упаковках від 25 карток. Пропуск ACS є гарним вибором як ідентифікатор, оскільки вона забезпечує високий рівень захищеності та може використовуватися в місцях з високими вимогами до безпеки.


Безконтактні оснащені унікальними кодами айді, вбудовані в неї. Ці коди зазвичай присвоюються при виготовленні карти і не можуть бути перезаписані. Існує також безконтактна картка, яку можна замінити, та її варто вибрати, якщо унікальний код необхідно міняти під час користування. Ключ вводиться в базу даних убогі або ручним способом введення коду в базу даних, або шляхом прикладання безконтактної картки до зчитувача.


311 10.01.2022
0
0
Online чат з менеджером магазину
×
Online чат
Замовити дзвінок
відділ продажу в Івано-Франківську
відділ продажу в Борисполі
відділ продажу в Києві
менеджер у Viber
менеджер у Telegram
менеджер в Instagram