(044) 339-51-22
Київ Бориспіль Івано-Франківськ

Електронна система обліку робочого часу по картах

Система контролю побудована на основі обліку карток співробітників надзвичайно надійна і проста у використанні. Завдяки цьому вона стала досить поширеним явищем. Переваги системи доступу за картами, системи управління часом та відвідуваністю

Всі системи обліку робочого часу призначені для ефективного виконання кількох завдань:

  • Повний облік відвідуваності працівників.
  • Просте створення обліку робочого часу.
  • Генеруйте звіт на основі багатьох факторів.
  • Точний розрахунок винагороди на основі відпрацьованого годинника.
  • Спростити складання всіх робочих звітів.

Система призначена для вирішення завдань контролю. Можна використовувати біометричні карти та безконтактні карти.

Призначення терміналів доступу


Основним завданням системи є облік та контроль діяльності працівників, наприклад, відвідуваності, відпусток, обідніх перерв та офіційних заходів. Хороший термінал має змогу вибрати до восьми подій, коли працівник проходить перед терміналом.  • Зчитувачі карт
  • ЖК Термінали
  • Клавіатура для налаштування
  • Пам'ять
  • Програмне забезпечення жалюгідний

Зчитувачі встановлюються при вході або на виході до приміщення. Співробітники реєструються в електронному журналі, коли вони приходять на роботу, коли йдуть з роботи, коли вони мають обідню перерву або коли їм потрібно виходити на роботу.


Наприкінці звітного періоду дані вносяться до електронної таблиці, яка використовується бухгалтерією для розрахунку заробітної плати, що підлягає виплаті за відпрацьований годинник. В цьому випадку для кожного працівника може бути створений окремий табель обліку робочого часу.


Недоліком системи табельного обліку є те, що співробітники можуть підмінити свої картки або користуватися чужою карткою. Щоб уникнути цього, використовується дублююча система відеозапису, щоб можна було побачити, хто зі співробітників скористався карткою.


Також були встановлені додаткові замки, двері, що обертаються, і звукова сигналізація. Після зчитування карти двері утримуються відчиненими протягом декількох секунд, щоб через неї могла пройти тільки одна людина - власник карти.


Широкий асортимент терміналів реєстрації часу від Recorder.com.ua

В інтернет-магазині ви можете переглянути широкий асортимент пристроїв контролю робочого часу. Функціональність, потужність, гнучкість та інші параметри дозволяють вибрати пристрій, виходячи із ціни та специфікації роботи.

436 10.01.2022
0
0
Online чат з менеджером магазину
×
Online чат
Замовити дзвінок
відділ продажу в Івано-Франківську
відділ продажу в Борисполі
відділ продажу в Києві
менеджер у Viber
менеджер у Telegram
менеджер в Instagram