Датчик руху OPTEX RXC-ST

Код Товара: 1354
Производители Optex
Наличие:

434 грн.

Рассрочка online
Краткие характеристики
Вес 70г
Высота установки 1,5–2,4м
Все характеристики

Опис:

Серія RXС-ST – сповіщувачі для захисту приміщень з зоною детекції 12 х 12 м, серцем яких є інноваційний процесор CORE PLATFORM. Принцип роботи процесора побудований на алгоритмі логічного порівняння отриманого сигналу зі зразками, що зберігаються в пам'яті, що дозволяє з високим ступенем точності відрізнити порушника від джерел помилкових тривог, таких як домашні тварини, побутові прилади та ін. Унікальна технологія обробки сигналу, а також система придушення шумів і покращена температурна компенсація забезпечують неперевершену точність детекції без помилкових тривог і без перепусток тривог від реальних порушників. Система герметизації оптики і спеціальна конструкція корпусу сповіщувача надійно захищають його від можливого проникнення всередину пилу або дрібних комах. OPTEX RXС-ST володіє імунітетом до тварин вагою до 25 кг. Для більшої надійності захисту від помилкових спрацьовувань, уникайте місць установки сповіщувача, де тварини можуть забиратися наверх або стрибати.

Пасивний інфрачервоний сповіщувач - один з найпоширеніших типів охоронних сповіщувачів. Принцип дії заснований на реєстрації змін потоку теплового випромінювання, що виникають при перетині людиною чутливих зон, перетворення ІЧ випромінювання в електричний сигнал і проведення аналізу сигналу по амплітуді і часу. У простих ПІК сповіщувачах обробка сигналу проводиться аналоговими методами, в складніших - цифровими за допомогою вбудованого процесора. Форма зони виявлення формується лінзою Френеля; розрізняють об'ємну, лінійну або поверхневу зони виявлення.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ RXС-ST

- Мультифокусна оптична система;

- Мікропроцесор нового покоління OPTEX CORE;

- Система температурної компенсації;

- Система шумозаглушення;

- Захист від помилкових тривог через тварин;

- Герметизація оптики.

ОТЖЕ

Пасивні ІЧ-сповіщувачі OPTEX RXС-ST виробництва компанії Optex можуть застосовуватися в системах охоронної сигналізації для виявлення несанкціонованого проникнення людини. А унікальні технології OPTEX CORE забезпечать надійну і стабільну роботу без помилкових тривог на об'єкті будь-якої складності.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

Інструкція, датчик RXС-ST, комплект для кріплення, настінно-стельовий кронштейн.


Характеристики

Вес 70г
Высота установки 1,5–2,4м
Габаритные размеры 94х61,5х46мм
Иммунитет к животным есть
Питание DC9.5-18V
Площадь/дальность детекции 12х12м
Потребление 11mA
Рабочая температура -20°C ~ +50°C
Тампер есть
Тип детекции обнаружение движения
Тип установки внутренний
Угол детекции 85°
Гарантия 12 месяцев
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.