Промислові ворота ALUTECH ProPlus 8000 x 7000 мм

Код Товара: 1258
Производители ALUTECH
Наличие:

154734 грн.

Рассрочка online

Опис:

Промислові ворота ALUTECH представлені у вигляді секційних воріт, які спроектовані з урахуванням їх інтенсивного використання, а саме: запас міцності допускає до 100 000 циклів підйому-опускання. Ворота відповідають всім вимогам Євросоюзу по частині безпеки продукції, всі необхідні випробування пройдені і підтверджені документально. Наявність протоколів випробувань дозволяє наносити на такі ворота маркування СЕ.

Розроблено 10 варіантів конструкції підйомних воріт промислових Алютех, що дозволяє проводити монтаж враховуючи всілякі особливості приміщення, будь то похилий дах, низька перемичка, високі стелі та інше. Допустима ширина прорізів – 7 метрів, висота – 6 метрів. Ворота промислові підйомні секційні мають посилену конструкцію щоб забезпечити додаткову надійність і безпеку.

Ворота Алютех виготовляються з використанням енергоефективних панелей, які дозволяють зберігати тепло або прохолоду в залежності від сезону, простіше кажучи підтримувати комфортний температурний режим.

Полотно воріт являє собою декількох секцій, вони рухомим способом з'єднані між собою за допомогою петель з металу. Воно переходить із закритого вертикального положення у відкрите горизонтальне, рухаючись по напрямних, і йде під стелю. Це дозволяє заощадити простір всередині і зовні приміщення.

1. При виготовленні воріт ALUTECH використовується регульована сполучна муфта. Вона дозволяє повертати елементи вала відносно один одного на етапі монтажу воріт. Цим забезпечується рівномірний натяг тросів.

2. Вага полотна воріт компенсується за допомогою торсіонних пружин, і цей факт дозволяє відкривати і закривати їх вручну. Ресурс пружин може бути розрахований на декілька десятків тисяч циклів підйому-опускання — 25 тисяч при стандартній комплектації або 50, 75 і 100 тисяч циклів в комплектації для інтенсивної експлуатації.

3. Торсіонні пружини оснащені запобіжними храповими муфтами. Ці елементи блокують вал при випадковій поломці пружини, і це не дозволяє полотну впасти. На храпові муфти встановлюються мікровимикачі, які в разі поломки пружини відключають електропривід.

4. Проміжні петлі мають форму «гнутий лист». Це петлі високої міцності, які гарантують надійне з'єднання сендвіч-панелей. Виготовляються такі петлі з нержавіючої сталі, а тому стійкі до корозії.

5. Регульовані роликові кронштейни дозволяють поліпшити теплоізоляцію і захист від несприятливих погодних умов, забезпечуючи зручне і надійне регулювання примикання панелей до отвору.

6. У разі обриву або зниження рівня натягу троса нижні кронштейни блокують полотно воріт, не даючи йому впасти — на них встановлені мікродатчики, які відключають електропривід, якщо трос обривається.

7. Гумові ущільнювачі по периметру воріт забезпечують герметизацію. Нижній ущільнювач має форму, що дозволяє приховувати нерівності підлоги. В ущільнювачі, крім того, є порожнина для установки оптичних датчиків. Ці елементи здатні відключати електропривід, якщо нижня кромка воріт стикається з перешкодою.

8. У нижній кільцевий профіль монтуються упори для захисту нижньої ущільнювальної вставки від деформації. Цим збільшується термін експлуатації і зберігається герметичність воріт. Упори гарантують точність установки панелей за рівнем і захищають оптичні датчики.

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.