Металошукач Garrett ACE 150

Код Товара: 1530
Производители GARRETT
Наличие:

0 грн.

Рассрочка online
Краткие характеристики
Вес 1.2 кг
Глубина обнаружения монет до 25 см
Все характеристики

Опис:

Garrett Ace 150 - один з найпопулярніших, бюджетних металошукачів свого часу. Яскравий попередник тепер уже популярної Аськи - Garrett Ace 250. Відмінний металошукач, що втілив у собі досвід та новітні технології компанії Garrett. Не дивлячись на свій пристойний «вік», старий добрий Ейс 150 може дати фору багатьом більш новим металошукачам, тим самим викликаючи у шукачів скарбів бажання купити Garrett Ace 150.

Складові елементи Garrett Ace 150

Пристрій представлений у звичному для всіх монетників вигляді. S-подібна телескопічна штанга, що складається з 2-х частин.

На верхній штанзі розташований підлокітник і блок управління. Нижня штанга має розсувну конструкцію, що дозволяє регулювати довжину металошукача. На нижній штанзі кріпитися котушка Garrett ACE 6,5x9. Котушка має еліптичну форму, що дозволяє швидко знаходити центр предмета.

Що вміє Garrett Ace 150?

Металошукач призначений для пошуку монет, ювелірних виробів, а також інших артефактів з чорних і кольорових металів. Ace 150 оснащений монохромним дисплеєм, на якому відображається тип цілі, значення дискримінатора, приблизна глибина залягання предмета, пошуковий режим і чутливість. Присутній графічний аналізатор цілі, що дозволяє відображати інформацію про знайденому предметі. Він наданий у вигляді шкали, розділеної на 5 сегментів. Металошукач працює в режимі дискримінації, тобто розрізняє чорні та кольорові метали. Також є три режими дискримінації: всі метали, ювелірні вироби і монети.


Характеристики

Вес 1.2 кг
Глубина обнаружения монет до 25 см
Длина штанги 106 – 129 см
Катушка эллиптическая
Кол-во частот 1 шт
Принцип работы VLF
Размеры катушки 16.5x22.8 см
Тип грунтовой
Частота обнаружения 6.5 кГц
Гарантия 12 месяцев
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.