Генератор туману URFog FAST 03 1C

Код Товара: 1305
Производители UR Fog
Наличие:

0 грн.

Рассрочка online
Краткие характеристики
Гарантия: 12 месяцев
Все характеристики

Опис:

Охоронний генератор туману URFog FAST 03 1C із загальним максимальним викидом туману 600 м. куб, максимальний час викиду – 15 сек. максимальний викид за 1 раз 300 м. куб. Оснащений 1 циліндром. Вертикальна, кутова і горизонтальна установка. 

Генератор туману UR Fog – система безпеки, що використовує метод задимлення. Охоронний генератор туману є превентивним заходом – відлякує грабіжників, завдяки шумно випускаючому густому непроникному туману. Діє за принципом: "що неможливо побачити – то неможливо вкрасти".

Використовується для захисту відділень банків, складів і сховищ, цінностей та приміщень, ювелірних салонів, магазинів з дорогими товарами, виробничих потужностей, об'єктів, розташованих видалено (наприклад, вишки мобільних операторів), приватної власності (котеджі, будинки, квартири).

Основна ідея – захистити Ваші цінності або звести до мінімуму їх втрати завдяки обмеженню видимості в приміщенні шляхом заповнення простору густим туманом.

Функціональні особливості:

• швидка установка і інтеграція в будь-яку систему сигналізації (варіанти спрацьовування: від сигналу тривоги охоронної сигналізації / від тривожної кнопки / вручну);

• не дорогі змінні контейнери, проста процедура заміни;

• низьке енергоспоживання;

• живлення від мережі 220 В. Можливо також живлення від автомобільного акумулятора 12 Ст. (можлива стаціонарна установка в приміщенні, а також установка на транспортному засобі);

• програмована система викиду туману.Характеристики

Гарантия: 12 месяцев
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.