(044) 339-51-22
Київ Бориспіль Івано-Франківськ

Аксессуары для блоков питания - Джерела живлення

Аксессуары для блоков питания - Джерела живлення
Аксесуари для блоків живлення


L-кронштейн Faraday Electronics для крепления АКБ на DIN рейку
Тип пристрою: монтажный аксессуар
218 грн.
Крепление для блока питания DIN HOLDER
Крепление для блока питания Faraday Electronics на дин рейку (DIN HOLDER). Габариты: 68x18мм..
27 грн.
Переходник 7-12 к UPS10A9ch для подключения аккумулятора 18Ач
Переходник к бесперебойному блоку питания BBG-1210/8 для подключения аккумулятора 18Ач..
38 грн.
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
Аксесуари для блоків живлення

Постійні збої або перенапруги (неякісне мережеве харчування) впливають на роботу обладнання. Джерела безперебійного живлення використовуються для забезпечення стабільної та незалежної роботи обладнання під час відключення електроенергії в якості резервного джерела живлення. Використання батареї в різних ДБЖ продовжує термін служби обладнання. Ці нелінійні пристрої дозволяють працювати в умовах відсутності джерела живлення.

Типи батарей ДБЖ

Залежно від технології виробництва розрізняють наступні типи:

Літій-іонний;

Гідрид нікелю-металу;

Нікель-кадмій;

Свинцево-кислотні батареї дуже популярні завдяки своїй надійності при постійному навантаженні і низької вартості. Однак в разі глибокого розряду їх продуктивність падає до нуля.

Нікель-кадмієві версії відрізняються компактними розмірами і стійкістю до регулярних коливань напруги. Нікель-металгідридні батареї в сучасних моделях ДБЖ мають високу питому ємність і щільність енергії. Літій-іонні моделі дуже популярні завдяки своїй високій ємності і компактності.

Типи батарей для ДБЖ

Залежно від конструктивної схеми розрізняють батареї:

подвійний конвертер;

з інтерактивною схемою;

з резервним контуром.

При використанні інтерактивної схеми ДБЖ діє як трансформатор і споживає регульований струм. Ціни на різні акумулятори для інверторів в Києві залежать від типу виробу та його використання.

Відмінності з-за внутрішнього наповнення

Залежно від типу використовуваного електроліту розрізняють акумулятори:

GEL;

з рідким електролітом;

ВОДНИЙ ТРОН.

Моделі GEL (гель) використовують в своєму складі загусник. Внутрішній тиск регулюється клапаном, тому їх також називають клапанними батареями. Відсутність витоку газу під час роботи дозволяє використовувати герметичний корпус. Вони не вимагають спеціального догляду, але рідко глибоко розряджаються. Батареї з рідким електролітом (розчин сірчаної кислоти) дуже популярні. Основним недоліком є ​​те, що вони не протікають.

AGM-акумулятор для безперебійного живлення вважається вдосконаленою модифікацією гелевих акумуляторів. Електроліт поглинається скляними волокнами, що необхідно для отримання гелевою структури. Ці варіанти виготовляються в герметичному корпусі і мають більш низький електричний опір. Низька вартість, тривалий термін служби, висока епікрітіческая ємність і більшу кількість циклів заряду роблять цю модель найпопулярнішою. Його можна використовувати з побутовими приладами, навіть з газовим котлом. Цей варіант також оснащений з'єднанням заземлення.

0
0
Online чат з менеджером магазину
×
Замовити дзвінок
відділ продажу в Івано-Франківську
відділ продажу в Борисполі
відділ продажу в Києві
менеджер у Viber
менеджер у Telegram
менеджер в Instagram