Аудіотрубки Cyfral | Трубки цифрал: Cyfral Smart-U и Cyfral Slim | Трубка домофона цифрал

Якщо ви цікавитесь охоронними системами, то обов‘язково мали б чути про польську марку Cyfral, яка стала відомою на ринку завдяки своїй надійності та доступним цінам.

Такі трубки цифрал, як Cyfral Smart-U і Cyfral Slim спроможні вірно служити хазяїнам квартири чи будинку на протязі багатьох років. Якщо ви вирішили купити трубку для домофона цифрал, то ви зараз знаходитесь на правильному сайті. Ми являємось офіційним представником Cyfral ( Цифрал ) компанії в Україні, тому можемо гарантувати оригінальну продукцію: домофони цифрал, трубки цифрал, швидкий ремонт в разі поломки, та ціну, яка вас приємно звидує.

Трубка Cyfral Slim має трьохпозиційний перемикач гучності, є простою в установці та користуванні, має функцію відкриття дверей і виключає можливість прослуховування дзвінка між орієнтирами.

Трубка Cyfral Smart-U є сумісною не лише з домофонами Cyfral, здатна працювати за температури до +40С та має всі ж ті функції, що й Cyfral Slim.

Трубка домофона Цифрал випускається в різних кольорах, тому підібрати переговорну трубку під ваш інтер'єр і домофони Цифрал не стане проблемою. Ознайомитись і купити трубку для домофона цифрал ви можете на нашому сайті, а ми допоможемо з доставкою та установкою вашого замовлення. Нижче можете вибрати cyfral модели.


276 30.03.2021
Связанные товары