(044) 339-51-22
Київ Бориспіль Івано-Франківськ

Управление освещением - Умный дом

Управление освещением - Умный дом
Управління освітленням
Особливості систем управління освітленням

Гаджети, що підвищують функціональність і комфорт будинку, нікого не дивують. Останнім часом все більше домовласників дізнаються про автоматизацію освітлення.

Управління освітленням - це набір пристроїв, що забезпечують автоматичне дистанційне керування освітленням в квартирі або будинку. У цю категорію входять:

▸ перемикачі;

▸ диммери і реле;

▸ розумні лампи.

Система управління освітленням не так поширена, але з кожним днем ​​стає все більш популярною. За допомогою цього обладнання користувачі мають можливість: ▸ Виберіть колір освітлення;

▸ відрегулюйте інтенсивність;

▸ включення або виключення світла в одній або декількох кімнатах.

Система управління освітленням в "розумному будинку": чому це важливо?

Перш за все, слід зазначити, що це обладнання дозволяє управляти пристроями не тільки всередині будинку, але і зовні. Всі освітлювальні прилади, ліхтарі, підключені до цієї системи. До нього підключаються контролери. Коли відбуваються певні події, освітлення змінюється.

Наприклад, якщо на вулиці темно, датчики визначають це і посилають сигнал на вимикання. Контролери обробляють отримані дані і потім змінюють роботу певних освітлювальних приладів.

Щоб система працювала ефективно, вона повинна містити безліч елементів і пристроїв:

▸ Детектори руху. Ці пристрої стежать за переміщеннями людей і вмикають світло там, де це необхідно. Це дозволяє економити на енерговитратах. Зрештою, світло включається тільки там, де знаходиться людина.

▸ Диммери. Ці пристрої призначені для безперервного регулювання яскравості світла. ▸Жалюзі і штори з функцією автоматичного відкривання і закривання. Це дозволяє контролювати баланс між штучним і природним освітленням.

▸Все пристрої, підключені до системи, можна використовувати як в цілому, так і окремо від системи.

▸ До системи можна підключити розумні і звичайні гаджети.

▸ Панелі управління і пристрої системи. Вони підключені до однієї мережі.

Тому, в залежності від комплектації та можливостей, ціна системи управління домашнім освітленням може варіюватися.

Переваги інтелектуальної системи освітлення

Основними перевагами є:

▸Сніженіе витрат на електроенергію. Для цього в системі передбачена велика кількість компонентів, які дозволяють вимикати світло при необхідності (наприклад, коли хтось виходить з кімнати) і зменшувати інтенсивність освітлення.

▸ Керуйте освітленням, навіть коли вас немає вдома. Розумні технології дозволяють використовувати для цієї мети смартфон або комп'ютер.

▸ Велика кількість різних режимів.

▸ Достатня кількість датчиків дозволяє активувати функцію тривоги. При проникненні зловмисника освітлення змінюється, що може відлякати і запобігти злому, крадіжку або псування майна.

Виберіть кращі пропозиції від інтернет-магазину recorder.com.ua.
В інтернет-магазині recorder.com.ua можна купити контролер освітлення та інше обладнання для забезпечення безпеки майна за доступною ціною. У каталозі представлено широкий асортимент пристроїв від відомих і перевірених виробників. З їх допомогою ви зможете створити ефективну та дієву систему освітлення.

0
0
Online чат з менеджером магазину
×
Замовити дзвінок
відділ продажу в Івано-Франківську
відділ продажу в Борисполі
відділ продажу в Києві
менеджер у Viber
менеджер у Telegram
менеджер в Instagram