(044) 339-51-22
Київ Бориспіль Івано-Франківськ

Управление климатом - Умный дом

Управление климатом - Умный дом
Управління кліматом


Комплект автоматизации отопления LifeSmart
Артикул: 00381
6600 грн.
Термостат на радиатор LifeSmart (LS197)
Артикул: LS197 Вага: 125 г
2250 грн.
Комнатный термостат LifeSmart FanCoil (LS122WH)
Артикул: LS122WH
3420 грн.
Комнатный термостат LifeSmart (LS102WH)
Артикул: LS102WH
3420 грн.
CS-EB-FILTER001 набор сменных фильтров
Набор фильтров для очистителя EZ-CS-EB350A. В комплекте: многоразовый фильтр предварительной очистки..
2963 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
Система кондиціювання повітря в розумному будинку

У сучасному будинку безліч обладнання для кондиціювання повітря. Кондиціонери, вентиляційні системи, радіатори, теплі підлоги ... всі ці пристрої необхідно контролювати і регулювати, що вимагає постійної уваги з боку людини. Але як важко скоординувати роботу систем кондиціонування разом, щоб досягти бажаного результату! Ідея автоматизувати створення і підтримку комфортного мікроклімату і повністю довірити його передовим технологіям "розумного будинку" буквально витає в повітрі? Що це буде?

Перш за все, "розумний" клімат-контроль дозволяє уникнути ситуації, коли, на радість постачальника енергії, система опалення нагріває повітря в будинку, а кондиціонер одночасно охолоджує його. У неавтоматизованих системах кондиціонування повітря такі "Сизифови завдання" технології кондиціонування не рідкість.

По-друге, "розумний будинок" заощадить домовласникам багато часу, так як час, що витрачається на щоденні перевірки і регулювання кондиціонерів, буде зведено практично до нуля.

По-третє, управління кліматом в "розумному" будинку буде значно спрощено. Якщо будинок великий, у вас, швидше за все, буде кілька пультів управління кондиціонерами, і ручна настройка кожного регулятора кондиціонера - не найпростіша, приємна або швидка завдання. Уявіть собі всю красу ручного багатозонного клімат-контролю, необхідності кожного разу перенастроювати регулятори температури радіаторів, натискати кнопки на численних пультах дистанційного управління кондиціонерами та іншими кліматичними пристроями, і "розумний будинок" здасться чарівним порятунком.

По-четверте, автоматичний домашній клімат-контроль полегшує підтримку індивідуальних особливостей мікроклімату в кожному приміщенні. Наприклад, спальня, зимовий сад або сауна вимагають абсолютно різних параметрів температури і вологості. Чи легко встановити їх вручну? Розумний будинок "позбавить вас від стомлюючої ручної настройки цих параметрів. Технологія" Розумний будинок "дозволяє один раз запрограмувати комфортну температуру і вологість в приміщенні, і ви можете забути про це:" Розумний будинок "бере на себе всі інші завдання з підтримання оптимальних параметрів в приміщенні.

По-п'яте, "розумний будинок" постійно піклується про клімат в спеціальних приміщеннях, в яких рідко живуть, особливо для регулювання температури, в коморі, погребі чи підвалі.

По-шосте, "розумний будинок" підтримує запрограмовані сценарії для кондиціонерів, які дозволяють гнучко змінювати температуру в кімнатах протягом дня. Наприклад, немає сенсу топити сауну вранці, а ввечері, коли господарі знаходяться вдома, - є.

По-сьоме, "розумний будинок" дозволяє економити енергію, відключаючи прилади або переводячи їх в економічний режим, коли господарів немає вдома. І тільки коли люди прийдуть, розумний будинок буде використовувати, наприклад, поточний час або систему геолокації з місцезнаходженням власника будинку для обігріву або вентиляції приміщень до комфортного рівня і оптимального використання обладнання для кондиціювання повітря.

Нарешті, в "розумному будинку" використовуються такі функції, як дистанційне керування кондиціонером. Наприклад, якщо людина вийшла з дому вранці, коли на вулиці було + 15⁰С, а вдень температура впала до 0⁰С або нижче, він просто повідомляє "розумному будинку", що хоче обігріти кімнати, і все буде зроблено до його повернення.

Власники будинків завжди будуть відчувати себе комфортно в своєму "розумному" будинку.

0
0
Online чат з менеджером магазину
×
Online чат
Замовити дзвінок
відділ продажу в Івано-Франківську
відділ продажу в Борисполі
відділ продажу в Києві
менеджер у Viber
менеджер у Telegram
менеджер в Instagram