(044) 339-51-22
Київ Бориспіль Івано-Франківськ

Умные розетки - Управление электроприборами

Умные розетки - Управление электроприборами
Розумні розетки


Розетка для умного дома LifeSmart (LS159)
Артикул: LS159
1140 грн.
Розетка для умного дома LifeSmart (LS002)
Артикул: LS002
564 грн.
Беспроводная розетка Tecsar Alert SWITCH
Предназначена для дистанционного управления электроприборами и предотвращения несчастных случаев; Р..
710 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Розетки для розумного будинку

Не думайте, що контрольовані розетки - це просто "іграшки" для гиків. Це досить практичні пристрої для будь-якого будинку, особливо для розумного будинку. Керовані розетки призначені для дистанційного управління приладами і контролю споживання енергії. Як правило, установка таких розеток не вимагає проведення електромонтажних або ремонтних робіт, так як "розумні" розетки просто підключаються до стандартної євророзетці.

Керована розетка розумного будинку буквально перетворюється! Гнучке управління підключеними приладами за таймером, програмою, поточної навантаженні або температурному режиму - все це стає можливим з "розумними" розетками. Розумна розетка зазвичай не вимагає попереднього налаштування і готова до використання відразу після установки.

Керовані розетки зазвичай мають високу здатністю навантаження в кілька кіловат. Навіть самі енергоємні прилади, такі як пилососи, праски або бойлери, можна без проблем підключати до цієї розетки. "Розумна" розетка інформує вас про поточне споживання енергії підключеними приладами. Таким чином, дуже легко визначити найбільш енергоємні прилади у вашому будинку і відмовитися від їх використання, замінивши їх більш дешевими, або обмежити час роботи цих приладів.

Звичайно, ви не зможете дізнатися багато про енергоспоживання самої розетки. Але розумна вилка зазвичай збирає і відправляє інформацію на контролер розумного будинку, який відображає інформацію про час і рівні споживання енергії у вигляді наочних графіків і діаграм.

Модулі можна підключати до розетки різними способами. Керована розетка може автоматично виявляти несправності в електроприладах і автономно відключати несправні прилади від мережі, тим самим запобігаючи ризик короткого замикання і пожежі. Коли розетка виявляє несправний прилад, вона не тільки відключає його, а й негайно відправляє відповідне повідомлення контролеру "розумного будинку". Це, в свою чергу, відправляє повідомлення про критичний стан приладу на номери телефонів та електронні адреси власників.

Часто в керовану розетку вбудовується датчик температури, який може виявити критичне підвищення температури. Висока температура може привести до виходу з ладу електроприладів. Розетка здатна лише вчасно відключити перегріті прилади, що дозволяє уникнути поломки. Керована розетка може також контролювати наближення рівня навантаження до максимально допустимому і оповіщати про це небажаному подію.

Використовуючи таймер, дуже легко запрограмувати автоматичне включення і виключення будь-якого приладу, підключеного до керованої розетки. Керована розетка також дозволяє легко відключати різні пристрої дистанційно. Наприклад, ігрові приставки, комп'ютери і телевізори, якщо діти занадто довго сидять.

Розумні розетки часто працюють з контролерами розумного будинку, які використовують бездротові протоколи зв'язку, такі як Z-Wave або Wi Fi. Стає можливим управляти розеткою з ноутбука в домашній мережі, планшета або смартфона. Дистанційне керування - головна перевага керованої розетки! Важко переоцінити можливість легко включати і вимикати електроприлади дистанційно. Наприклад, коли ви поспішаєте до робота і раптом згадуєте про які не включені прасці, ви можете легко вимкнути забутий прилад спеціальної SMS-командою на контролер розумного будинку, замість того щоб поспішати додому. А контролер вже подасть потрібну команду на керовану розетку.

"Розумні" розетки здатні до самовдосконалення! Як правило, розетки, керовані "розумним будинком", мають можливість автоматично оновлювати свою внутрішню прошивку при появі нових версій. Це оновлення гарантує, що сокет завжди використовує новітні функції і можливості.

0
0
Online чат з менеджером магазину
×
Замовити дзвінок
відділ продажу в Івано-Франківську
відділ продажу в Борисполі
відділ продажу в Києві
менеджер у Viber
менеджер у Telegram
менеджер в Instagram