(044) 339-51-22
Київ Бориспіль Івано-Франківськ

Управление электроприборами - Умный дом

Управление электроприборами - Умный дом
Управління електроприладами
Управління побутовою технікою в розумному будинку

Жоден будинок не може обійтися без побутової техніки. Сучасні пристрої роблять наше життя більш комфортним та зручним, але кількість пристроїв зростає, і іноді управління ними стає проблемою. Однак кількість приладів зростає, і іноді управління ними стає проблемою. Як управляти всіма електроприладами? Звичайно ж, за допомогою технології "розумний будинок". Використання технології розумного будинку дозволяє спростити контроль і регулювання електроприладів і автоматизувати ці процеси. Більш того, в розумному будинку можна управляти пристроями дистанційно, що позбавляє від набридливої ​​необхідності постійно перемикатися з одного пристрою на інший.

Розумний будинок "- це універсальний пульт дистанційного керування електричними пристроями, причому ці пристрої мають зовсім різні цілі. Радіатор або кондиціонер, бойлер або витяжка, плита або морозильник, кам'янка або полив газону, освітлення кімнати або патіо - все це може з однаковим успіхом справлятися з єдиного центру управління. І все це можна контролювати, не встаючи з улюбленого дивана перед телевізором. Приладами в "розумному будинку" можна легко управляти дистанційно зі смартфона, планшета або комп'ютера. Навіть коли ви йдете з дому, не важко буде дистанційно вимкнути світло, кондиціонер , телевізор і всі інші прилади. Деякі сучасні системи "розумного будинку" навіть підтримують управління приладами за допомогою голосу.

Блок управління електроприладами "розумного будинку" дає можливість дистанційно включати електроприлади, а також перевіряти їх поточний стан. Наприклад, якщо ви працюєте в офісі, ви можете легко перевірити, чи вимкнене світло або праска, за допомогою мобільного телефону або комп'ютера. Одночасно перевірте телевізор і комп'ютер: якщо вони працюють, можливо, ваша дитина вважав за краще залишитися вдома, а не піти в школу. Розумний будинок "дозволяє не тільки контролювати ці моменти, але і використовувати реле управління і" розумні "розетки для дистанційного відключення непотрібних приладів, наприклад, самого праски.

Купити пульт дистанційного керування для побутової техніки нескладно, але "розумний будинок" може зробити навіть більше: створити і реалізувати різні сценарії спільної роботи приладів. Наприклад, сценарії освітлення. Можна гнучко управляти як окремими світильниками з підтримкою діммірованія, так і цілими групами приладів, наприклад, для створення оптимальної світлового середовища при включенні домашнього кінотеатру. У той же час автоматизоване керування освітленням робить освітлення не тільки більш комфортним, але і більш економічним. "Розумний будинок" автоматично вимикає освітлення в кімнатах, коли в них нікого немає. Таким чином, вартість автоматизованого управління освітленням в "розумному" будинку швидко окупається за рахунок економії електроенергії.

Підсумок

Всього кілька років тому дистанційне керування побутовою технікою вважалося фантастикою, яка описує далеке майбутнє. Але сьогодні системи "розумного будинку" і автоматичне керування побутовою технікою буквально підвладні кожному. Фантазія насправді робить наше життя більш комфортним.

0
0
Online чат з менеджером магазину
×
Замовити дзвінок
відділ продажу в Івано-Франківську
відділ продажу в Борисполі
відділ продажу в Києві
менеджер у Viber
менеджер у Telegram
менеджер в Instagram