(044) 339-51-22
Київ Бориспіль Івано-Франківськ

Комплекты для умного дома - Умный дом

Комплекты для умного дома - Умный дом
Комплекти для розумного будинку
Комплекти для розумного будинку

Якщо ви хочете перетворити свій будинок в затишний, комфортний і повністю керований будинок майбутнього, вам необхідний комплект "розумного будинку". Придбавши і встановивши комплект "розумного будинку", ви зможете легко управляти всіма важливими системами, що підтримують життя вдома: вентиляцією і опаленням, сигналізацією і камерами, освітленням кімнат і прилеглої території і т.д. І, звичайно, комплект "розумного будинку" може управляти практично всіма побутовими приладами.

Ми пропонуємо комплекти, які дозволять вам самостійно створити розумний будинок! З цим набором ви отримаєте унікальний досвід налаштування системи розумного будинку. У майбутньому ви також зможете самостійно модернізувати або розширити можливості свого "розумного будинку". Комплект для розумного будинку можна придбати відносно недорого, особливо в базовій комплектації. Однак навіть найпростіший комплект "розумного будинку" може буквально перетворити ваш будинок!

Більше не потрібно ходити туди-сюди і вручну возитися з усіма цими настінними вимикачами і регуляторами - ви можете зручно керувати всією своєю електронікою і освітленням зі смартфона або планшета, який у вас під рукою, або зі свого персонального комп'ютера. Ви можете включати кондиціонер, водонагрівач, освітлення і навіть телевізор і музику з одного центру управління "розумним будинком".

Тому комплект "розумного будинку" здатний виконувати не тільки прості дії, а й складні запрограмовані сценарії роботи різних пристроїв. Крім того, завдяки системі "розумний будинок" можна автоматично управляти дверима, віконними жалюзі, гаражними воротами і т.д. Комплект "розумного будинку" також відкриває широкі можливості для створення і підтримки приємного мікроклімату в будинку і навіть в окремих кімнатах.

Незалежно від пори року і погоди за вікном, будинки гарантовані комфорт і затишок - інтелектуальний будинок буде автоматично підтримувати оптимальну температуру, самостійно управляти роботою кондиціонерів та опалення без необхідності втручатися в функціонування будинку.

0
0
Online чат з менеджером магазину
×
Замовити дзвінок
відділ продажу в Івано-Франківську
відділ продажу в Борисполі
відділ продажу в Києві
менеджер у Viber
менеджер у Telegram
менеджер в Instagram