Датчики газу - Датчики

Датчики газу - Датчики
Датчики газу


Датчик газа LifeSmart (LS086W)
Артикул: LS086WH Тип: Беспроводные
Проводные
1824 грн.
Датчик угарного газа и природного газа> PoliceCam PC-4808CO+LPG
Тип пристрою: комбинированный датчик угарного газа СО и природного газа LPG Установка: внутренняя
858 грн.
Датчик газа> PoliceCam GSD-01
..
715 грн.
Датчик газа> PoliceCam GD-01
..
572 грн.
GS-133 Извещатель утечки газа
Кількість ламп: 1 Артикул: 2321
1611 грн.
Безпровідний датчик виявлення газу Atis 918W
Гарантія:: 12 місяців
0 грн.
CO-WE Беспроводной извещатель угарного газа
Беспроводной извещатель угарного газа с двухсторонним радиоканалом. Встроенный звуковой оповещатель ..
3833 грн.
Ajax FireProtect Plus (8EU) UA white (with CO) Датчик дыма и угарного газа
Кількість ламп: 1 Артикул: 5300
1716 грн.
Показано з 1 по 20 із 20 (1 сторінок)
Детектори газу для будинку: параметри вибору

Чутливі компоненти газового датчика (сигналізатора) виявляють підвищені рівні изобутана, метану і / або окису вуглецю в повітрі. При виявленні небезпечної концентрації цих речовин відбувається коротке замикання електричного кола, що призводить до спрацьовування сигналізації.

Що відбувається при спрацьовуванні сигналізації?

Детектор може працювати в автономному режимі або в "тандемі" з виконавчими механізмами. У першому випадку детектор інформує користувача про високий рівень газу за допомогою звукового сигналу і світлодіодного індикатора. У другому випадку релейні / аналогові виходи панелі управління підключаються до пристроїв аварійної автоматики, які відключають електроживлення (запірні клапани) і очищають повітря від небезпечних речовин (евакуація, вентиляція).

При наявності системи сигналізації до контрольної панелі може бути підключений детектор газу. При отриманні сигналу тривоги центральний блок включає зовнішню сирену і оповіщає користувачів за допомогою push-повідомлень, SMS або дзвінків.

Як працюють різні типи детекторів

При виборі детектора газу важливо звернути увагу на тип пристрою:

Напівпровідник - кремнієва пластина містить шар оксиду металу, електричний опір (провідність) якого змінюється при впливі речовини;

Каталізатор - речовина, що проходить через камеру аналізатора, вступає в контакт з каталізатором, викликаючи реакцію з киснем і нагрів детектирующего елемента (зміна опору);

Інфрачервоний - фотодатчик вимірює коефіцієнти розсіювання світла в інфрачервоному діапазоні, які змінюються в залежності від наявності і відсутності забруднюючих речовин в повітрі.

Одно і двокомпонентні детектори

Побутові одно і двокомпонентні (комбіновані) газоаналізатори можуть використовуватися для виявлення аварійних ситуацій. Прилад з одним аналізатором контролює наявність певної речовини: чадного газу або природного газу (метан, бутан). Модель з двома аналізаторами спрацює не тільки в разі витоку, але і в разі пожежі.

Підключення до приводів

До газовому детектору може бути підключений клапан (електромагнітний або електромагнітний) з імпульсним керуванням, який перекриває газову лінію. При спрацьовуванні датчик посилає короткочасний електричний імпульс (до 30 В) на клапан, який змушує пружину відкритися і привести в дію шпиндель. Коли витік усунено, клапан відкривається вручну або під дією сили пружини.

Витяжна шафа можна підключити до датчика, приєднавши дроти від пристрою до контактів реле для очищення повітря. Витяжна шафа автоматично включається при спрацьовуванні сигналізації і вимикається, коли повітря повністю очищений.

Місце установки газової сигналізації

Детектори витоку метану встановлюються на стінах на відстані більше одного метра від газових приладів: плит, водонагрівачів, котлів. Оптимальна висота - від 1,8 до 2,5 метрів над підлогою. Прилади встановлюються на певній відстані від стелі (0,3-0,5 м). Для перевірки рівня бутану встановіть датчики на висоті не більше 0,5 м від підлоги. Відстань до газових приладів (по горизонталі) не повинно перевищувати 4 м.

0
0