(044) 339-51-22
Київ Бориспіль Івано-Франківськ

Охоронна та пожежна сигналізация -

Охоронна та пожежна сигналізация -

Структура охоронно-пожежної сигналізації

Від масштабу завдань, які повинна вирішувати охоронно-пожежна сигналізація, в її склад може входити обладнання трьох основних категорій:

 

1. Устаткування централізованого управління охоронно-пожежною сигналізацією (наприклад, центральний комп'ютер зі встановленим на ньому ПЗ для управління охоронно-пожежною сигналізацією; охоронно-пожежна панель в невеликих системах охоронно-пожежної сигналізації виконує завдання централізованого управління);

2. Устаткування збору і обробки інформації з датчиків охоронно-пожежної сигналізації.

3. Датчики і сповіщувачі охоронно-пожежної сигналізації - сенсорні пристрої.

 

Інтеграція як охоронної, так і пожежної сигналізації здійснюється на рівні моніторингу та центрального управління в складі єдиної системи охоронно-пожежної сигналізації.

Пости управління адмініструють системи охоронної та пожежної сигналізації незалежно один від одного. Пости управління зберігають автономність у складі системи охоронно-пожежної сигналізації. Якщо об'єкт невеликий, то охоронно-пожежною сигналізацією можуть керувати приймально-контрольні прилади.

По шлейфам охоронно-пожежної сигналізації здійснюється живлення охоронних та пожежних сповіщувачів завдяки приймально-контрольному приладу. Так само приймально-контрольний прилад здійснює прийом тривожних сповіщень від сповіщувачів, формує тривожні повідомлення, а також передає їх на станцію централізованого спостереження і формує сигнали тривоги на спрацьовування інших систем.

 

Система охоронної сигналізації в складі охоронно-пожежної сигналізації своєчасно оповіщає служби охорони про факт несанкціонованого проникнення або про спробу проникнення людей в будівлю або його окремі приміщення з фіксацією дати, місця і часу порушення межі охорони.

Система пожежної сигналізації виконує завдання своєчасного виявлення місця спалаху і формування сигналів для систем оповіщення про пожежу та автоматичного пожежогасіння.

Є перелік споруд і будівель, які підлягають обладнанню автоматичною пожежною сигналізацією.

Порятунок життя людей - ось головна мета всіх організаційно-технічних заходів на об'єкті під час пожежі. На пожежну сигналізацію покладена важлива функція - раннє виявлення загоряння і сповіщення персоналу.

Тобто, пожежна сигналізація повинна отримати, обробити, передати інформацію про пожежу на об'єктах, що охороняються.

Різні технічні засоби забезпечують основні функції пожежної сигналізації. Наприклад, сповіщувачі служать для виявлення пожежі,

периферійні пристрої та приймально-контрольна апаратура служать для обробки і протоколювання інформації, а також для формування сигналів тривоги.

Також у пожежної сигналізації є додаткові функції.

Пожежна сигналізація повинна формувати команди на ввімкнення автоматичних установок пожежогасіння та димовидалення, систем оповіщення про пожежу, електротехнічного, технологічного та іншого інженерного обладнання об'єктів.

У сучасної апаратури охоронно-пожежної сигналізації є власна розвинена функція оповіщення.

 

Як вибрати охоронну сигналізацію

Встановлення охоронної сигналізації - це найкращий спосіб запобігання крадіжки. Напевно, вам відомі випадки, коли охоронна сигналізація рятувала життя. За допомогою охоронної сигналізації ви можете контролювати обстановку в приміщенні і поза ним.

Охоронна сигналізація - відмінне обладнання для захисту майна в квартирі, офісі, на дачі, котеджі, магазині і торговому центрі.

 
Складові системи охоронної сигналізації:

• Центральний пульт

• Датчики, які сповіщають про проникнення зловмисників, які проникли на територію, що охороняється.

Якщо був виявлений несанкціонований доступ, то, як правило, спрацьовує звуковий або світловий сигнал.

Сигналізація набагато ефективніша решітки на вікнах або сталевих дверей, які навряд чи налякають непрошених гостей.

Вибір правильної сигналізації для охорони будинку забезпечує високий рівень безпеки.

Охоронна сигналізація буває дротова і бездротова.

Пристрої можуть відрізняться способом контролю, принципами роботи, типом передачі сигналу, оснащенням, матеріалами, з яких виконаний корпус, а також своєю комплектацією.

Ціна залежить від усіх цих параметрів. Ви можете підбирати систему охоронної сигналізації в залежності від свого бюджету і потреб.

 

Комплект охоронної сигналізації для будинку

У комплект охоронної сигналізації входять датчики, приймально-контрольний прилад, централі.

• Датчики спрацьовують при несанкціонованому доступі. Зараз популярні чотири різновиди датчиків:

1. Ультразвукові. Вони моніторять простір за допомогою ультразвукового випромінювання і реагують на переміщення в зоні спостереження.

2. Інфрачервоні. Вони реагують на джерела теплового випромінювання.

3. Вібраційні.  Вібродатчик реагує на коливання поверхні.

4. Комбіновані. Вони використовують відразу два принципи виявлення, а деякі моделі навіть три, але цей варіант зустрічається рідко. Вони поєднують інфрачервоний спосіб з акустичним або мікрохвильовій з інфрачервоним. Сповіщувачі можуть підключатися за допомогою кабелів або радіосигналу.

• Приймально-контрольний прилад приймає сигнал. Приймально-контрольний прилад є «посередником» між датчиком і системою оповіщення.

• ППК (централі) забезпечують безперервну роботу сповіщувачів шляхом подачі до них електроживлення і, в разі необхідності, передають сигнали тривоги іншим системам безпеки.

 

Як вибрати пожежну сигналізацію

 

Щоб питання вимкненої або не вимкненої праски вас більше не турбувало, в цій статті ми розберемо, що ж таке пожежна сигналізація і як її вибрати правильно.

Встановлена ​​система пожежної сигналізації буде запорукою вашого спокою. Чому? Система здатна не тільки виявити загоряння на ранніх стадіях і повідомити про нього, а також така система здатна запобігти або навіть згасити загорання.

 

Принцип роботи системи пожежної сигналізації:

технічні датчики, що реагують на зміну показників, фіксують і відсилають сигнали на централь, після чого активується автоматична сигналізація.

 

Прилади пожежної сигналізації:

• датчики диму - спеціальні пристрої, які виявляють перші ознаки виникнення полум'я;

• приймально-контрольна апаратура, на яку надходять сигнали тривоги з датчиків;

• джерело безперебійного живлення - апарат, який забезпечує систему сигналізації електроживленням;

• блок індикації - пристрій, що служить для відображення поточної ситуації та екстрених подій.

 

Системи охоронно-пожежної сигналізації, а також в окремо систему охоронної або систему пожежної сигналізації ви можете замовити в інтернет-магазині Recorder.

0
0
Online чат з менеджером магазину
×
Online чат
Замовити дзвінок
відділ продажу в Івано-Франківську
відділ продажу в Борисполі
відділ продажу в Києві
менеджер у Viber
менеджер у Telegram
менеджер в Instagram