(044) 339-51-22
Київ Бориспіль Івано-Франківськ

Контроль доступу -

Контроль доступу -
Контроль доступу
Типи і особливості системи контролю доступу

Типи і особливості системи контролю доступу

Система для контролю і управління доступом (СКУД) - кращий спосіб захисту об'єкту, що охороняється від несанкціонованих візитів.

Система для контролю і управління доступом запобігає проникненню небажаних гостей. Одночасно СКУД забезпечує вільне переміщення власника та інших осіб з правом доступу. Система для контролю і управління доступом використовується в офісах, діяльність яких пов'язана з дорогою матеріальною та інтелектуальною власністю.

За допомогою обладнання можна фіксувати час приходу і виходу співробітників, розблокування аварійних виходів в разі необхідності, охорони майна.

 

Складові стандартної системи контролю доступу

Елементи для системи контролю та управління доступом підбираються в індивідуальному порядку (в залежності від цілей використання). Однак, є список складових для стандартної системи контролю доступу:

• Пристрій для читання - прилад, який містить електронну плату. Це пристрій здатний зчитувати інформацію з ідентифікатора. Після зчитування інформація передається на контролер. Технології, які використовуються в сучасних зчитувачах, розпізнають біометричні параметри;

• Ідентифікатор - картка або ключ, в якій міститься мікросхема з даними. Ці дані необхідні для розпізнавання. Ідентифікатор може бути не тільки у вигляді картки або ключа, а й у вигляді коду, який треба вводити на клавіатурі, також у вигляді райдужної оболонки, відбитка пальця або навіть голосу користувача.

• Контролер - «ядро» системи контролю доступу. В контролері містяться коди ідентифікаторів. Контролер - саме той прилад, який «приймає рішення» про заборону або допуск людини, який надав ідентифікатор.

• Замок: електромеханічний або електромагнітний;

• Кнопка виходу і кодова клавіатура;

• Програмне забезпечення, яке можна встановити на один або кілька комп'ютерів, які, в свою чергу, об'єднані в єдину мережу. Якщо необхідно створити звіт і систематизацію інформації, то використовуються модулі фотоверіфікаціі і обліку робочого часу.

• У комплекс також можна включити додаткове обладнання та супутні товари: доводчики, сейфи, дверні переходи, фіксатори, лічильники відвідувачів та аксесуари.

 

Ціна комплексу залежить від конфігурації.

 

Встановлення системи контролю доступу

Самостійно встановлювати системи контролю доступу виробники звичайно не рекомендують. Зверніться краще до професіоналів, які знають і передбачать важливі нюанси. При монтажі професіонали будуть дотримуватися всіх норм пожежної безпеки.

Щоб дані не були спотворені, систему треба правильно інтегрувати з програмним забезпеченням. Цей процес вимагає попередньої точної наладки обладнання (зчитуючих панелей, наприклад). Коли будете вибирати систему контролю доступу, зверніть особливу увагу на оснащення командних пультів. Вони повинні реагувати на введення неправильного коду і блокувати обладнання при спробі взлому.

 

Класифікація систем контролю доступу

Є два типи систем контролю доступу: мережева і автономна.

• Мережева система контролю доступу.

Елементи мережевої системи об'єднані. Контролер - центральна ланка мережі. Контролер вимагає підключення до сервера/ПК. Для фіксації робочих годин і підрахунку кількості відвідувачів використовують мережеве обладнання.

Ця апаратура може обмежити вхід певній людині або групі осіб. Або зовсім заборонити вхід.

Контролер, який підключений до сервера або ПК виконує управління. Оператор, в свою чергу, регулює роботу комплексу. Він при необхідності може поміняти настройки, промоніторити функціонування в режимі реального часу, також він може видавати і анулювати пропуски.

 

Ще одна функція мережевої системи контролю доступу - генерація звітів про події, що відбуваються, а також про порушення робочого режиму.

Мережеве обладнання може об'єднаються з охоронною сигналізацією, камерами відеоспостереження і протипожежним комплексом.

 

• Автономна система контролю доступу.

Автономні системи контролю доступу відносно нижчі вартістю, так як вони виконують тільки базовий набір функцій.

Так, як і в мережевій системі, в автономній контролер - центральна ланка. Автономні контролери від мережевих відрізняються тим, що вони не вимагають підключення до ПК або сервера. Так як вся інформація зберігається в самому пристрої. Крім того, обладнання не потребує регулярного обслуговування.

 

 

Домофон в багатоквартирному будинку - відмінний приклад такої системи. Ця система складається з контролера, електронного замка, зчитувача, ідентифікатора і має одну контрольну точку.

У приміщеннях з 1-2 входами такі комплекси застосовуються найчастіше.

 
Як замовити систему контролю доступу

Електрозамки, доводчики, зчитувачі, контролери, радіоконтролери, електрозамки, сейфи, кнопки виходу, кодові клавіатури, аксесуари ви можете купити в інтернет-магазині Recorder.

Ми доставляємо товари по всіх містах України. Якщо у вас виникли питання з приводу налаштування або роботи пристроїв, телефонуйте до служби технічної підтримки магазину.

0
0
Online чат з менеджером магазину
×
Online чат
Замовити дзвінок
відділ продажу в Івано-Франківську
відділ продажу в Борисполі
відділ продажу в Києві
менеджер у Viber
менеджер у Telegram
менеджер в Instagram